Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

Cerrahi bir işleme gerek duyulmaksızın lazerle vajina daraltma nasıl yapılır? Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lazerle Genital Bölge Renk Açma

Farklı sebeplere bağlı olarak genital bölgede koyulaşmalar meydana gelebilir, lazerle genital bölge renk açma uygulaması ile genital bölgede hoşa gitmeyen kararma ve esmerleşme gibi şikayetler ortadan kalkar.

Genital Bölge Sarkması

Genital bölge sarkması ilerleyen yaş faktörü, doğum ve hormonal değişimler gibi pek çok farklı nedene bağlı görülebilmektedir.

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır?

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır? Kolposkopi: serviks, vagina ve vulva dokularının muayenesi için kullanılan bir yöntemdir.

Kadında Orgazm Bozukluğu

Kadında orgazm bozukluğu, genital bölge sinir uçları ile beyin arasında kısa süreli ve tüm vücutta hissedilen cinsel hazzın tepe noktasının yaşanamamasıdır.

O Shot PRP

Kadınların cinsel haz duyma, orgazm ve idrar kaçırma sorunları için geliştirilen bir teknik olan O Shot PRP, genital bir kök hücre uygulamasıdır.

Labium Minus Küçültülmesi

Labioplasti, vajinanın yani iç ve dış dudakları üzerine yapılan cerrahi operasyonların bir parçası olan Labium Minus Küçültülmesi (iç dudak küçültülmesi) işlemi

Tenisçi Dirseği Tedavisi

Tekrarlı zorlamalara bağlı olarak dirseğin dış tarafındaki kas kemik birleşim noktasında meydana gelen küçük yırtıkların tedavisi için uygulanan tenisçi dirseği tedavisi.

Vajinismus Kimlerde Görülür?

Vajinismus kimlerde görülür sorusu merak edilen konulardan biri olsa da sosyal sınıf ve fizyolojik etmenler fark etmeksizin hemen herkeste karşılaşılabilecek bir sağlık sorunudur.

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi geçici ve kalıcı olmak üzere iki farklı uygulamayı içerir. Kızlık zarı muayenesi sonrası sağlıklı ve güvenilir yöntemlerle tedavi olabilirsiniz.

Genital Bölge Kararması

Genital bölge kararması, bu bölge ve çevresinin kişinin normal deri tonuna göre adeta kirli bir görünüme, kırışıklığa sahip olmasıdır.

Hudoplasti

Hudoplasti ya da klitoris düzeltme operasyonu; klitoris üzerindeki deri fazlalıklarının, çıkıntılarının ya da kalıntılarının alınması operasyonudur.