Vajina Dış Dudak Sarkması Nasıl Geçer?

Vajina dış dudak sarkması nasıl geçer? Jinekolojik uygulama olan vajina estetiğinde, farklı etkenlere bağlı olarak oluşur.

Histeroskopik Myomektomi

MYOM; rahimde bulunan farklı büyüklükteki urların tıp dilindeki adıdır. Detaylar için tıklayınız.

Vajinal Sarkma Nedir?

Vajinal sarkma nedir? Rahim, vajina, rektum, mesane, ince bağırsak ya da idrar yolunda meydana gelen sarkmalar neden olur?

İdrar Kaçırma Problemlerinde Burch Ameliyatı

İdrar kaçırma problemlerinde Burch ameliyatı nedir? İdrar kaçırma problemlerinde etkili bir operasyon Burch.

Jinekolojik Muayene

Jinekolojik muayene, bir kadının vajinal sağlığıyla ilgili bilgi sahibi olması açısından oldukça önemlidir.

Genital Bölgede Siğil Neden Olur?

Genital bölgede siğil neden olur? Genç kadınlar arasında yaygınlaşan genital bölgede meydana gelen siğiller bedensel ve psikolojik sorunlara neden olabilir.

Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır?

Cerrahi bir işleme gerek duyulmaksızın lazerle vajina daraltma nasıl yapılır? Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lazerle Genital Bölge Renk Açma

Farklı sebeplere bağlı olarak genital bölgede koyulaşmalar meydana gelebilir, lazerle genital bölge renk açma uygulaması ile genital bölgede hoşa gitmeyen kararma ve esmerleşme gibi şikayetler ortadan kalkar.

Genital Bölge Sarkması

Genital bölge sarkması ilerleyen yaş faktörü, doğum ve hormonal değişimler gibi pek çok farklı nedene bağlı görülebilmektedir.

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır?

Kolposkopi Nedir, Nasıl Uygulanır? Kolposkopi: serviks, vagina ve vulva dokularının muayenesi için kullanılan bir yöntemdir.

Kadında Orgazm Bozukluğu

Kadında orgazm bozukluğu, genital bölge sinir uçları ile beyin arasında kısa süreli ve tüm vücutta hissedilen cinsel hazzın tepe noktasının yaşanamamasıdır.

O Shot PRP

Kadınların cinsel haz duyma, orgazm ve idrar kaçırma sorunları için geliştirilen bir teknik olan O Shot PRP, genital bir kök hücre uygulamasıdır.