Ozon Tedavisi


​Ozonla Tüp Bebek Tedavi Yöntemleri

En yaygın kullanım alanı kas ve iskelet sistemi olan ozon tedavisi; ilk kez Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından ülkemizde ve dünyada Tüp Bebek tedavisinde de kullanılmıştır.

Ozon Tedavisi Nedir?

Ozon Tedavisi Nedir? Ozon tedavi edilemeyen pek çok hastalığa umut oldu. Ozon; 3 oksijen atomundan oluşan kimyasal bir bileşendir.

Tıbbi ozonun kullanım alanları

Tıbbi Ozonun Kullanım Alanları detayına yazımızdan ulaşabilir; Tıbbi ozon uygulamalarında Türkiye'nin en tecrübeli doktorlarından olan Op. Dr. İlhami Atılgan'dan randevu alarak, Ankara Çankaya'da bulunan muayenehanemizde tedavi olabilirsiniz.

Medikal Ozon Tedavisi

Medikal ozon tedavisi doğal antioksidan kullanılarak, doku ve hücrelerin oksijen yardımıyla tazelenmesi işlemidir. Ozon terapisi adıyla da bilinen "medikal ozon tedavisi"nde, tamamen oksijenden elde edilen ozon gazı kullanılmaktadır.

CGF Kök Hücre Tedavisi ve Ozon Kullanımı

CGF Kök Hücre Tedavisi ve Ozon Kullanımı, tedavi bölgesinde oksijen dolaşımını artırarak, iyileştirme etkisi yoğun olan, kandaki CGF hücrelerinin kullanılması yöntemidir.

Tüp Bebek Tedavisinde Ozon Kullanımı

Tüp bebek tedavisinde ozon kullanımı zamanla giderek yaygınlaşan ve olumlu sonuçlarıyla yüz güldüren bir tedavi yöntemidir.

Tenisçi Dirseği Tedavisi

Tekrarlı zorlamalara bağlı olarak dirseğin dış tarafındaki kas kemik birleşim noktasında meydana gelen küçük yırtıkların tedavisi için uygulanan tenisçi dirseği tedavisi.