Son Gönderiler

 

Sağlık ve fiziksel yapı bozukluklarına karşı tercih edilen zahmetsiz ve kısa uygulamalar olarak bilinen ameliyatsız genital estetik yöntemlerine, yaş aralığı fark etmeksizin her kadın başvurabilir. Üstelik tek bir seansta bile başarılı sonuçları sağlayan lazerli tedavi uygulamaları, genital bölgede herhangi bir iz bırakmamakta ve hastayı günlük hayattan koparmamaktadır.

Ameliyatsız Genital Estetik Yöntemleri Nedir?

Vajina bölgesindeki fiziki görünüm bozuklukları için başvurulan yöntemler, lazerli uygulamalar sadece estetik kaygılarından dolayı yapılmamaktadır. Aynı zamanda sağlık problemlerine karşı da etkili yöntemler olduğu için tercih edilmektedir.

Birden çok normal doğum yapan ya da zorlu doğum süreci geçiren kadınların genital bölgesindeki görüntü bozuklukları oluşur aynı zamanda genital kasları sıkılıklarını yitirir. Bu nedenle de cinsel birleşmeden eski haz alınamaz. Aynı zamanda gündelik hayatı derinden etkileyen gaz ve idrar kaçırma problemleri de tetiklenir.

Bu sorunların zahmetsiz çözümü ise oldukça basittir. Lazer uygulamalarının tercih edildiği ameliyatsız genital estetik tedavi yöntemleriyle kısa sürede vajina bölgesi eski görünümüne kavuşturularak, sağlık sorunlarına da çözüm bulunur.

  • Labioplasti
  • Vajinoplasti
  • Vulva Beyazlatma
  • Vajina Bölgesi Gençleştirme

gibi pek çok genital bölge sıkıntılarını ameliyat semptomları yaşamadan, kısa bir öğle arası tatilinde bile atlatmanız lazer tedavisi ile mümkün olmaktadır. Lazer tedavisi dışında O Shot ve G Shot uygulamaları da yine ameliyatsız, son derece zahmetsiz enjeksiyon yöntemiyle cinsel haz ve orgazm gibi sağlık sorunlarına çözüm üretmektedir.

Estetik Uygulamalarının Cinsel Birlikteliklerdeki Faydaları

Sarkan vajina kasları esnekliklerini yitirmiş demektir. Bu problem ise cinsel birlikteliklerde bir çok kadının karşısına çıkabilmektedir. Cinsel ilişkide her iki tarafında haz alması önemlidir. Aksi durumda partnerler arasında büyüyen problemler genel yaşam enerjisini de tüketen, ilişkileri yıpratan psikolojik etkilere sahiptir.

Toplumsal baskılardan dolayı kadınların cinsel yönden yaşadıkları sorunlarda uzman doktorlara başvurmaktan çekinmeleri; eşler arasında içinden çıkılmaz problemlere neden olacaktır. Bu nedenle sorunları kabullenmek yerine çözüm arayışında olmak önemlidir. Cerrahi operasyonlarda belirli bir iyileşme süresi bulunmakla birlikte hastadan hastaya değişen oranda başarılı olunabilmektedir. Ancak lazer teknolojisinin uygulama alanının modern tıpta yayılmasıyla ve diğer enjeksiyon yöntemleriyle son derece hasta dostu tedaviler, herkesin ulaşabileceği kolaylığa sahiptir.

Cisel Haz ve Orgazm Tedavisi

Deformasyon veya kalıtsal bozukluklara yönelik uygulamaların yanında cinsel birlikteliklerde kadınların haz duygusunu artırmak için de Tıp Dünyası yeni tedaviler geliştirmeye devam etmektedir.

Klitoris ve vajina bölgesinin fonksiyonlarına yönelik yapılan O Shot sayesinde kadınların orgazm olması kolaylaşır. Aynı uygulama idrar kaçırma problemi için de çözüm kaynağıdır. O Shot aşısı, farklı tedavilerde de tercih edilen PRP (Platelet-Rich Plasma) enjekte edilerek yapılır.

G Shot ise her kadına rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir. G Shot sayesinde G noktasının cinsel birleşmede uyarılmasının kolaylaşması amaçlanır. Bu sayede, çok daha güçlü orgazm olmanın kapısı aralanır. Tedavi Hyalüronik Asit ya da yağ enjeksiyonuyla gerçekleştirilir.

Genital Estetik Uygulamaları Ankara

Zahmetsiz ve bir o kadar da etkili tüm ameliyatsız genital estetik uygulamaları için Ankara Çankaya’daki Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’ne gelebilir ve tedaviler hakkında tüm detayları edinebilirsiniz. Kısa süreli seanslar ile gerçekleştirilen tedaviler sayesinde estetik kaygılarınızdan ve sağlık sorunlarınızdan kurtulmanız mümkün.

Menü