Vajinismus

Vajinismus tedavisine başlamadan önce sorunun kaynağını teşhis etmek, uygulanan tedavinin başarısını direkt olarak etkiler

Vajinal Estetik

Vajina estetiğinde etkin ve güvenilir bir tedavi yöntemi, Fotona Er:YAG lazer ile vajinal sıkılaştırma.

Tüp Bebek Tedavisi

Tüp Bebek tedavisi sayesinde önceleri çaresiz kalınan kısırlık sorununa bugüne kadar 4 milyonu aşkın hasta bebek sahibi olmuştur.

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi tüp bebek vb. birçok hastalığın tedavisinde olumlu sonuçlar alınmasına vesile olmuştur.

İlhami Atılgan Ozon tedavisini Dünyada ilk kez Tüp Bebek ve Menopoz hastalarında kullanmış ve 4. Dünya Ozon kongresine İtalya Romada konuşmacı olarak davet edilmiş ve katılmıştır.

Op. Dr. İlhami ATILGAN

Kadın Doğum ve İnfertilite Uzmanı

Yaygınlığı giderek artan tüp bebek tedavisiyle ortalama her 1 milyon nüfusta yıllık 1000 çift bebek sahibi olmaktadır. Bugüne kadar tüp bebek yöntemi ile 4 milyon civarında sağlıklı bebek dünyaya gelmiştir.

Hizmetlerimiz

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Merak Ettikleriniz

Tüp Bebek Tedavisi ve Ozon Terapisi nedir sorusunu en kısa yoldan cevaplayacak olursak; ilk aşaması annenin vücudunda üretilen yumurta hücrelerinin ilaçlarla olgunlaştırılmasıdır. Özel iğneler kullanılarak vücut dışına alınan yumurtaların, erkekten alınan sperm ile laboratuvar ortamında döllenmesi sağlanır. Gelişen embriyo veya embriyoların rahim içerisine yerleştirilmesiyle tüp bebek uygulaması tamamlanmış olur. Bu sürecinin ozon terapisi ile desteklenmesi ile Tüp Bebek Tedavisi ve Ozon Terapisi birlikte daha başarılı bir tıbbi deneyim elde edilir.

Kaynak : Tüp Bebek Tedavisi ve Ozon Terapisi

Doktora Sorun!

    Menü