Son Gönderiler

 

Kadınların; korkulu rüyası, toplumsal baskılardan ötürü hayatları boyunca yaşamak zorunda kaldıkları orgazm olamama durumuna G noktası büyütme ile son verilebilir. Anatomik olarak G noktasının keşfinden bugüne gelinen aşamada; yüzleri güldüren G Shot tedavisi orgazm olamayan kadınlara adeta mucizeyi sunuyor. Vajinal bölgenin hassaslığını kazanması ve cinsel birleşmeden haz duyulabilmesi için G noktası G Shot tedavisi ile büyütülerek daha sağlıklı bir cinsel yaşam elde etmek mümkün.

G Noktası Büyütme Nedir?

Cinsel birleşme sırasında penisin klitoris ve vajina bölgesinde yarattığı titreşimle kadının G noktasının hassaslaştığı ve kadının orgazm olduğu varsayılır. Öte yandan, ülkemizde birçok kadın hayatlarının hiçbir döneminde bu duyguyu hissetmemiş olabilir. Cinsel ilişkideki pozisyonlar nedeniyle de G noktasını uyarılması zor olabiliyor ya da birleşme esnasında salınan östrojen hormonu da vajinanın tavanını kalınlaştırabiliyor.  Hal böyle olunca da G noktasının hassaslaşması yavaş oluyor ya da hiç mümkün olmuyor. Bu problemleri yaşayan kadınlar cinsellikten zevk almamakta hatta partnerinden uzaklaşabilmekte.

G Shot ile Orgazm

G noktası büyütme işlemi zahmetsiz ve doğal yollardan sunulan tedavi ile G noktasının cinsel birleşmede çok daha kolay şekilde uyarılmasını sağlar. Fiziksel sorunların dışında psikolojik problemlere de yol açan cinsel sıkıntılara, oldukça pratik ve kısa süren G Shot işlemi ile son verilebilmekte.
G Shot tedavisinde, bölgeye yağ enjeksiyonu yapılır ya da Hyalüronik Asit enjekte edilir. Tedavide hangi bileşenin kullanılacağına uygulamayı gerçekleştirecek uzman doktor karar verir. G noktası büyütme fiyatları ve tedavi hakkında ayrıntılı bilgi almak için Ankara Çankaya’daki kliniğimizi arayabilirsiniz.

Başarı Oranı Yüksek Zahmetsiz Tedaviler

İster yağ enjeksiyonu gerçekleştirilsin ister Hyalüronik asit kullanılsın G Shot tedavisinde başarılı sonuç almak mümkün. Her ikisi de zararsız ve tedavide yan etkileri olmayan bileşenlerdir. Üstelik uygulama sonrasında herhangi ağrı ya da acı da hissedilmez.

G Shot; sadece orgazm olamama problemi yaşayan kadınlarına yönelik yapılmamaktadır, aynı zamanda cinsel birleşmede hissettiği hazzı daha da artırmak isteyen her kadına uygulanabilir. Üstelik tedavi sonrasında hastalar günlük hayatlarına rahatlıkla geri dönebilir, iyileşme süreci vb. durumları beklemek zorunda kalmazlar.

G Shot ile G Noktası Büyütme Tedavisi kısaca;

  • Cerrahi müdahale gerektirmeyen tedavi uygulamasıdır.
  • Zahmetsiz ve pratik yöntemler ile uygulanan tedavide başarı oranı yüksektir.
  • Yan etkisi yoktur ve alerjik reaksiyon gözlenmez.
  • Her kadına uygulanabilir.

G Noktası Büyütme Ankara

G Shot uygulamalarımıza yönelik tüm tedavi yöntemlerimiz ve uygulamaya dair fiyatlar için Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’ni arayabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Menü