Son Gönderiler

 

G shot ile G noktası uyarma uygulamaları vajina ön duvarındaki hassas bölgenin duyarlılığının arttırılmasına olanak sağlar. Cinsel soğukluk veya orgazm problemi yaşayan her kadın için tavsiye edilen G Shot tedavisi ile daha mutlu cinsel hayat mümkün olmaktadır.

Bilim dünyası için henüz yakın geçmişte fark edilen G noktası, yaklaşık 67 yıllık geçmişe sahip. Kadınların cinsel hayatta istekli olması, partneriyle uyumu yakalaması, cinsellikten zevk almasını sağlamak ve hatta artırmak için G shot uygulaması etkin bir tedavi yöntemidir.

G Noktasını Uyarma ile Daha Sağlıklı Cinsel Yaşam Mümkün

Vajinal orgazmı kolay hale getiren, cerrahi işlem gerektirmeyen G shot, aslında pratik bir kollajen enjeksiyonu uygulamasıdır. G noktası büyütme amacıyla yapılan yöntem ile kadınlar kendi bedenlerine çok daha yakın olur, kendilerini tanırlar. Üstelik cinsel birleşme kimi kadın için korkulu rüya olmaktan çıkar.

G Shot uygulaması pratik olup birkaç dakika içerisinde sonuçlandırılabilmektedir. G noktası aşısı yaptıranlar uygulama ile kayda değer oranda mutlu cinsel birleşme yaşadıklarının altını çizmektedir. Üstelik aşının yapıldığı gün bile günlük hayattan kopmayan kadınların kendilerine güvenleri yerine gelmekte ve partnerleriyle çok daha uyumlu olmaktadırlar. Klinikten kliniğe G noktası aşısı fiyatları değişebilmektedir. Aşıyı yaptırmak isteyen kadınlar, güvenilir klinikleri tercih etmelidir.

G Noktası Tam Olarak Nerededir?

G noktası vajina içerisinde anatomik bir bölgedir. İdrar kanalının hemen altındaki bu hassas bölgeye G noktası denilir. Kadının orgazm olabilmesi için bu bölgenin uyarılması gerekir. G noktasını her kadında farklılıkları olan bir bölgedir. Kadın kendini tanıdıkça bölgeyi tam olarak tespit edebilmektedir.

Bulunması henüz yeni olmasına rağmen aslında G noktası insanlığın var olduğu zaman kadar eski bir geçmişe sahip. Özellikle ülkemizde cinselliğin tabu olması nedeniyle kadınların birçoğu orgazmı yaşayamamakta; hatta büyük çoğunluğu hayatları boyunca G noktasını belki de hiç bulamamaktalar. Cinsel hayatı olumsuz etkileyen, kimi kadının kendine güvenini kaybetmesine ve partnerlerine orgazm taklidi yapmak durumunda kalmasına, G shot ile G noktası uyarma yöntemi ile son verilebilmektedir.

G Shot ile G Noktası Uyarma Ankara

G shot aşısı yaptıranlar arasında yerinizi almak oldukça kolay. Uygulama pratik olduğu kadar son derece doğal doğal bir tedavi yöntemidir. G noktasını belirginleştirmek için tercih edilen dolgu maddesi vücudumuzda da yer alan Hyalüronik Asittir. G shot uygulamasının tüm detaylarına, G shot fiyat bilgilerine Ankara Çankaya’daki Op. Dr. İlhami Atılgan kliniğini arayarak ulaşabilirsiniz.

Genital Bölge Beyazlatma

Menü