Son Gönderiler

 

Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu lazerle cilt operasyonlarının sağladığı kolaylık sayesinde her geçen gün daha fazla talep gören tedaviler arasındadır. Labiumları hafifletmek, daha estetik bir görünüm kazanmak ve vajina beyazlatma lazer uygulamayla çok kısa sürede kalıcı çözüm üretmektedir.

Genital Bölge Beyazlatma, her yaştan kadın için uygulanabilen pratik bir operasyondur. Ankara Çankaya’daki Op. Dr. İlhami Atılgan kliniğinde FDA tarafından onaylı Fotona Er:YAG lazer kullanılmaktadır. Kozmetik görünümü iyileştiren lazer uygulaması sayesinde kadınların kendine öz güven duygusu artarken, sosyal hayatlarına da bu rahatlığı yansıtarak tedaviden maksimum fayda sağlar.

Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu Nasıl Yapılır?

Oldukça etkili ve güvenli bir prosedüre sahip olan lazerle vajinal cilt beyazlatma, Dr. Atılgan kliniğinde yalnızca FDA tarafından onaylanan, alanının en kaliteli lazer ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilir. Kliniğimizde gerçekleşen lazerle vajinal uygulamayı takiben hemen günlük aktivitelerinize ya da normal iş rutininize devam edebilirsiniz.

Vajinal bölge, talebe göre anüs bölgesi hedeflenerek gerçekleştirilen operasyon 15-20 dk gibi kısa bir sürede tamamlanır. Unutulmaması gereken lazerli estetik operasyonları cilt hastalıklarını tedavi amacıyla değil, yalnızca kozmetik görünümü iyileştirmek için yapıldığıdır. Herhangi bir cilt rahatsızlığınız veya merak ettiğiniz konular varsa uzman doktorumuza danışarak fikir alabilirsiniz.

Vajinal Beyazlatma Sonrası Nasıl Bir Değişiklik Olur?

Kültürel baskı veya eğitim seviyesine göre genellikle genital estetik uygulamalardan çekinilse de tedavi gören tüm kadınlar genital bölgedeki kozmetik görünümünün iyileşmesinden sonra son derece huzurlu ve öz güven dolu hisseder. Günümüzde Genital Bölge Beyazlatma Operasyonu (vulva rengi) veya vajinanın dış görünümünü fiziksel olarak değiştirmek için lazer yöntemi kullanıyor. Lazerli operasyonlar sonrası

  • İç dudak küçültme
  • Dış dudak düzeltme
  • Vajina bölgesi beyazlatma

sayesinde hem enfeksiyon riski yüksek fiziksel kusurlar gideriliyor hem de göze hitap eden bir görünüme kavuşmak mümkün olabiliyor. Uzun yıllardır kullanılan çeşitli cilt beyazlatma kremleri kesin sonuç verememekle birlikte her cilt tipine de uyum sağlayamıyor. Lazerli operasyonlar ise tüm cilt tiplerine ve her yaştan kadına kolayca uygulanabilmekte.

Vajina beyazlatma operasyonu sonrasında çevresine göre kararmış görünümde olan cilt yapısı açık renge ve doğal bir görünüme kavuşmaktadır. Kimi kadınlarda hormon değişiklikleri nedeniyle de yaşanan kararmış cilt yapılarına dair yapılan tedavilerle ilgili öncesi ve sonrasına ait tedavi örneklerini kliniğimize gelerek inceleyebilir, tedavi ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Menü