Son Gönderiler

 

Cinsel birleşme esnasında hazzı artırmada, orgazm olamama da kimler G Noktası büyütme yaptırabilir çok sayıda kadın tarafından cevabı araştırılan bir konudur. Özellikle ülkemizde, gerçek orgazmı yaşayamayan onlarca kadın, toplumsal baskılardan ve çekindiklerinden dolayı rahatsızlıklarını dile getirmemektedir. Cinsel birleşme sırasında orgazm olamayan kadınlar üstelik, partnerleriyle problem yaşamakta hatta hayatları boyunca bu hazdan kendilerini mahrum bırakmaktadırlar. Aslında bu sorunun çok basit çözümü bulunur. O da G Shot tedavisidir.

Cinsel birliktelikteki uyum ve mutluluk duygusu eşler arasında önemli bir değerdir. Cinsel hayattaki mutluluk her insanın ilişkisindeki mutluluğun yanında genel yaşam sevinci ve kendine güven duygusuna da pozitif etkide bulunmaktadır. Bu nedenle genital bölgedeki estetik görünüm kadar sağlıklı yapı da önemli olmaktadır.

G Shot ile Mutlu Beraberlikler

Kadınlarda klitroral ve vajinal orgazm olarak iki tür orgazm vardır. Kimi kadın her birleşmede vajinal orgazmı yaşayabilirken özellikle ülkemizde çok sayıda kadın, iki orgazm çeşidini de hiç tatmamıştır. Vajinal orgazm olabilmek için penis tarafından idrar torbasının hemen altındaki süngerimsi hassas bölgenin uyarılması gerekir.

Kimi pozisyonlar bu bölgenin uyarılmasında çok daha etkilidir. Elbette standart bir pozisyon ya da duruş şekli olmayıp, her kadın kendi G Noktası’nı keşfetmekle başlamalıdır. Bu bölgenin uyarılmasında zorluklar yaşanıyor ya da oldukça geç uyarılıyor ise G Noktası Aşısı bu bölgenin hassaslaşmasında etkili olur ve vajinal orgazm hazzını ulaşma kolaylaşır.

Kimler G Noktası Büyütme Yaptırabilir?

  • Cinsel birleşmeden zevk alan; ancak orgazm olamayan;
  • Vajinal orgazmı hiç tatmamış olan;
  • Çok daha rahat orgazm olmak isteyen

her kadın G Noktası büyütme tedavisi yaptırabilir. G Shot şeklinde tabir edilen yöntem yan etkisiz ve kısa süreli tek işlem ile sonuçlandırabilmektedir. Üstelik gündelik hayattan kopmayı gerektirmeyen yöntemin uygulandığı anlaşılmamakla beraber doğal ve zararsız bir yöntemdir.  G Shot ardından cinsel birleşmeden zevk alan ve orgazm duygusunu yaşayan her kadının kendine güveni artar, partneriyle çok daha sağlıklı ve mutlu cinsel birliktelikler yaşar.

G Shot Tedavisi Ankara

Orgazm olamama problemi yaşıyor ve “kimler g noktası büyütme yaptırabilir?” sorusunun cevabını merak ediyorsanız; Ankara Çankaya’daki Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’ne gelebilirsiniz. Tedaviye yönelik başarılı sonuç ve yöntemlerimizi öğrenebilir, üstelik siz de tedavi olabilirsiniz.

Menü