Son Gönderiler

 

Cinsel tatminsizlik ve daha sağlıklı bir cinsel yaşam için ihtiyaç duyulan O Shot nedir, kimler O Shot tedavisine ihtiyaç duyar? Vajina ile klitoris fonksiyonlarını yeniden kazanmak isteyen ve cinsel ilişkiden haz duymayan her kadın O Shot tedavisi için hekime başvurabilir. Zahmetsiz ve cerrahi müdahale gerektirmeyen O Shot uygulaması ile partnerler arasındaki cinsel uyumsuzluk son bulur. Üstelik tedavi  sayesinde sadece cinsel açıdan değil aynı zamanda kadınların idrar ve gaz kaçırma problemlerinde de başarılı sonuçlar elde edilir.

O Shot Nedir?

İlk defa Charles Runels tarafından keşfedilen O shot;

  • Orgazm olamama durumlarında,
  • Vajinal kuruluk problemlerinde,
  • İdrar ve gaz kaçırma sorunlarında

uygulanır.

O Shot uygulaması kişiyi, gündelik yaşamdan koparmadan kısa sürede sonlandırılan bir işlemdir.  Uygulamanın içeriği de tamamen doğaldır. Üstelik yöntem PRP (Platelet Rich Plasma) ile dış genital bölgedeki renk değişimi ve kırışıklara da faydalıdır.

Kimler O Shot Tedavisine İhtiyaç Duyar?

Uygulama iç genital ve klitoris bölgesine yapılır. Hastadan alınan kanın santrifüjden geçirilmesi ile elde edilen plazmaların enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir. Kimler o shot tedavisine ihtiyaç duyar sorusuna, her kadının uygulamayı yaptırabileceği; aynı zamanda idrar ve gaz kaçırma problemlerinde, klitoris ve vajinanın eski fonksiyonları kazanması gerektiği durumlarda tercih edilebileceği cevabı verilebilir. Üstelik orgazm olan kadınların cinsel hazzı daha da artırmak için de O Shot PRP uygulaması için hekime başvurabilirler.
G Noktası Büyütme G Shot Tedavisi

O Shot PRP Uygulaması Sonrası

Orgazm aşısı olarak da tabir edilen tedavi yöntemi ile klitoris bölgesinde bulunan bağ dokusunun güçlendirilmesi amaçlanır. Artan ve güçlenen bağ dokusu, cinsel birleşme esnasında klitoris bölgesindeki titreşim oranını artırarak kadının orgazm olmasını sağlar.

O Shot ve Yan Etkileri

O Shot uygulaması hastadan alınan kandan üretilen PRP plazmasının tekrar aynı hastanın dokularına enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir. Böylelikle uygulama sırasında hiçbir yabancı cisim ya da bileşen hastanın vücuduna girmez. Uygulamada herhangi alerjik reaksiyon ya da yan etki görülmesi de beklenmez.

O Shot Aşısı ve Ankara

Zahmetsiz uygulama O Shot ile idrar ve orgazm olamama problemlerine son verebiliriz. Ankara Çankaya’daki Op. Dr. İlhami Atılgan kliniğine gelerek O Shot tedavisi olabilirsiniz.

O Shot Ve G Shot Farkı Nedir?

Menü