Son Gönderiler

 

Genital estetik operasyonlarından lazerle vajinoplasti Ankara Çankaya’daki Kliniğimizde zahmetsiz uygulaması ve başarılı sonuçları ile kadınların yaşamını kolaylaştırıyor. Farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan vajinal sarkma problemleri nedeniyle çok sayıda kadın günlük yaşamında zorluklar ile karşılaşır, cinsel ilişkiden zevk alamaz ve kendine güvenini kaybeder. Cerrahi müdahale gerektirmeyen vajinoplasti tedavisi ile zorluk çıkaran bu probleme son verilir.

Vajinoplasti Tedavisine Neden İhtiyaç Duyulur?

Vajina bölgesini çevreleyen kasların sıkılığını kaybetmesiyle kadın cinsel ilişkiden zevk alamamaya başlar, üstelik psikolojik olarak da kendini mutsuz ve öz güvenini yitirmiş hisseder.

  • Zorlu normal doğumlar,
  • Dengesiz şekilde kilo almak ve vermek,
  • Hamilelik dönemi,
  • Yaşın ilerlemesi,
  • Hormonal dengesizlikler,
  • Sigara ve alkol gibi zararlı alışkanlıklar

Vajina bölgesinde sarkmalara ve vajina kaslarında esneme meydana gelmesine neden olur. Sosyal yaşam kalitesini düşüren problemde kadınlar için çözüm, lazerle vajinoplasti ile birlikte gelir.

Nedenle Lazerle Vajinoplasti Tedavisi?

Bu sorunun cevabı çok sayıda kadın tarafından merak edilir. Vajinoplasti uygulamasının lazer yöntemiyle tercih edilmesinin pek çok olumlu nedeni bulunur. Lazerle vajina daraltma tedavi aşamalarını etkili şekilde kolaylaştırarak çok daha zahmetsiz uygulama süreci sunar. Üstelik lazerin avantajı tek bu da değildir; lazerle yapılan tedavi sonuçlarında da başarılı oranların yüksek olduğu gözlenmektedir.

Uygulama Sonrası İyileşme Dönemi

Her ne kadar cerrahi müdahale gerektirmeyen bir uygulama olarak bilinse de lazerle vajinal sıkılaştırma tedavisi sonrasında dikkat edilmesi gerekenler bulunur.  Yaklaşık 1(bir) hafta cinsel perhiz gereklidir, normal yaşantıya ise tedavi sonrasında hemen dönülebilir. Tedavi süreci hem uygulama sırasında hem de sonrasında oldukça rahat atlatılır. Sadece bir saatlik iş molası bile tedavi için yeterli görülmektedir. Hastalarda ciddi herhangi yan etki gözlenmemekle birlikte hafif kızarıklık ve şişliklerin uygulama sonrası görülmesi normaldir.

Lazerle Vajinoplasti Ankara

Lazerle vajinoplasti Ankara için Çankaya’daki Kliniği’nde Op. Dr. İlhami Atılgan‘a merak ettiklerinizi danışabilir tedaviler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Lazer tedavilerinde doktor seçimi kadar önemli diğer bir unsur da kullanılan cihazın kalitesidir. Fotona Er-YAG Lazer FDA onaylı ve alanında en etkili tedavilerin yapılmasına imkan tanıyan cihaz olarak kliniğimizce tercih edilmektedir. Tedavi sürecine ve uygulamaya yönelik fiyat bilgisi için bize ulaşabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Menü