Son Gönderiler

 

O shot PRP Orgazm Tedavisi klitoris ve vajinal fonksiyonları canlandıran, ağrısız ve cerrahi müdahale olmayan doğal bir tedavi yöntemidir. İlk olarak ABD’li doktor Charles Runels tarafından uygulanan O shot ® cinsel haz, orgazm ve idrar kaçırma gibi problemleri olan kadınlar için önerilmektedir.

Tedavi iç genital ve klitoral alana yapılan bir PRP uygulamasıdır. O shot esnasında yapılan PRP uygulamaları ile cinsel haz ve orgazm işlevi artırılır. O Shot PRP Orgazm Tedavisi:

  • Vajinaya Genital PRP Uygulaması
  • O Bölgesi Büyütmesi
  • O Enjeksiyonu
  • Orgazm Aşısı

gibi farklı isimlerle ifade edilebilmektedir.

Kimler O Shot Tedavisine İhtiyaç Duyar?

O enjeksiyonu tamamen doğal bir tedavi yöntemidir. Hastanın kendi kanından alınan plazmaların tedavi bölgesine enjekte edilmesi bir yeniden yapılanma ve gençleşme etkisi yaratır.

  • Cinsel Tatminsizlik
  • Cinsel Soğukluk
  • Orgazm Olamama
  • İdrar Kaçırma
  • Vajinal Kuruluk

Problemleri yaşayan kişiler genital PRP uygulaması ile arzu ettikleri sonuca ulaşabilirler. Ayrıca dış genital bölgeye uygulanan PRP sayesinde, genital bölgede beyazlama ile kırışıklıkların giderilerek daha genç bir görünüm sağlanması da mümkündür.

Platelet Rich Plasma (PRP) Nedir?

Tıpta birçok alanda kullanılan bir tedavi yöntemi olan PRP (Platelet Rich Plasma), damar yolundan alınan kandan elde ediliyor. Alınan kanın santrifüj edilmesinin ardından “Platelet” veya “Trombosit” isimli pıhtılaşmaya yarayan hücrelerden oluşan zengin plazma özel bir enjektörle alınarak tedavi yapılacak bölgeye enjekte edilir. Ortopedi, diş, nöroloji, cilt ve kalp hastalıkları gibi tıptaki birçok alanda uygulanan yöntem O Shot PRP Orgazm Tedavisi için de kullanılmaktadır.

PRP Nasıl ve Nereden Elde Edilir?

PRP’de ihtiyaç duyulan kan, genelde kol veya eldeki toplardamarlardan alınır. 10-20 cc miktarında alınan kan, santrifüj cihazına yerleştirilip döndürülür. Bu işlem esnasında kanda bulunan ve kırmızı rengi veren hücre olan alyuvarlar (Eritrositler) dibe çökmeye başlar.
Vajinal Estetik
Üst kısımda ise sarı renge sahip bir plazma oluşur. İşte bu plazma, PRP tekniğinde kullanılacak, Trombosit olarak zengin plazmadır. Özel bir enjektörle alınan bu plazma, sonrasında tedavi uygulanacak bölgeye enjekte edilir.

Trombositler, enjekte edildikleri dokuda “Fibroblast” isimli kolajen bağ dokusunu üreten hücreleri uyararak aktif hale getirir. Enjekte sayesinde problemli bölgedeki dokular, hızlı bir şekilde kendini yeniler.

O Shot PRP Orgazm Tedavisi Nasıl Yapılır?

O shot PRP Orgazm Tedavisi esnasında, zengin “trombosit” içeren PRP plazması sayesinde klitoris etrafındaki bağ dokusunda artış sağlanır. Bağ doku artışı sayesinde cinsel ilişki sırasında penisin vajina içindeyken oluşturduğu mekanik titreşimlerin etkisi de artar. Böylelikle cinsel haz duyarlılığı artar ve orgazm kolaylaşır.

Kadınların büyük çoğunluğunda görülen ve “Koital Anorgazmi” adı verilen “Orgazm olamama” sorununu sona erdiren O Shot PRP Orgazm Tedavisi, cinsel haz almasına rağmen bu hazzı daha da artırmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. O shot tekniği, özellikle ileri yaştaki kadınlarda ortaya çıkan idrar kaçırma gibi problemler için de uygulanmaktadır.

O Shot Yan Etkileri Var Mı?

O Shot Tedavisi uygulanan kişinin, kendi kanından üretilen PRP plazmasının, kendisine ait bir dokuya nakledilmesinden dolayı herhangi bir yan etkisi yoktur. Vücuda hiçbir yabancı madde kesinlikle verilmez.

O shot PRP Orgazm Tedavisi Ankara

Genital Estetik ve Kadın Doğum alanlarında ülkemizin en tecrübeli isimlerinden olan Op. Dr. İlhami Atılgan kliniğinde Vajinaya Genital PRP Uygulaması yapılabilmektedir. O bölgesi büyütme, diğer genital bölge estetik tedavileri hakkında detaylı bilgi ve Ankara Çankaya’daki kliniğimizden randevu almak için telefon numaralarımızdan bilere ulaşabilirsiniz.
Kimler O Shot Tedavisine İhtiyaç Duyar?

Menü