Son Gönderiler

 

Kadınların cinsel haz duyma, orgazm ve idrar kaçırma sorunları için geliştirilen bir teknik olan O Shot PRP, genital bir kök hücre uygulamasıdır. Damar yolundan alınan kandan elde edilen PRP (Platelet Rich Plasma), belli işlemlerden (santrifüj) geçirildikten sonra elde edilen platelet ya da trombosit hücrelerin zengin kısmı, özel bir enjektör yardımıyla çekilir. Platelet ve trombosit yönünden zengin hücreler, vajinadaki uygun bölgelere enjekte edilir.

O Shot PRP uygulaması ile klitorisin daha kolay ve istenen düzeyde uyarılması sağlanır. Orgazm İçin Genital PRP Enjeksiyonu O Shot ya da spotplasty, bir çeşit kök hücre uygulamasıdır. Kadınlarda cinsel hazzın hissedilmesini sağlayan klitoris bölgesindeki hücrelerin yenilenmesini sağlayan uygulama cinsel ilişkinin daha sağlıklı olmasını sağlar. Damar yolundan elde edilen PRP sıvısı, santrifüj edildikten sonra klitoris çevresine enjekte edilir.

O Shot PRP Uygulaması

O Shot uygulamasının temelde iki amacı vardır. Bunlardan ilki, cinsel ilişki esnasında vajinal bölgedeki haz artışının sağlanması ve orgazm fonksiyonunun gerektiği gibi gerçekleşmesidir. Bazı kadınlarda cinsel ilişki esnasında orgazm problemi yaşanmaktadır. Bu durum, iki taraf için de büyük bir problemdir. Psikolojik yönü de olan orgazm olamama sorunu, O Shot uygulaması ile çözümlenebilmektedir. O Shot tedavisi sadece cinsel ilişkide haz duyamayan kadınlarda uygulanmaz, aynı zamanda yeterli derecede cinsel haz duyamayan kadınlar için de O Shot PRP yapılmaktadır.

O Shot PRP ve İdrar Kaçırma

O Shot uygulamasının bir diğer faydası da idrar kaçırma problemlerinin sona erdirmesidir. Mesane boynu ve idrar kanalının çevresindeki kolajen bağ dokusu zamanla zayıflamaktadır. Böyle bir sorunu olan kadınlar;

  • Öksürük
  • Gülme
  • Ağır kaldırma
  • Stres

gibi durumlar karşısında idrar kaçırabilmektedir. Kandan üretilen trombosit ve platelet bakımından zengin hücreler, idrar torbası (mesane) ve kanalı (üretra) çevresine enjekte edilmekte ve böylece kolajen artışı sağlanmaktadır. Bu uygulama ile karın içindeki basınç artmakta ve bölgedeki hareketlilik azalmaktadır. Uygulamanın etkisi ile kadınlar gülme, ağır kaldırma ve fiziksel aktivitelerden dolayı idrarlarını kaçırmamaktadır.

O Shot Uygulamasının Kullanıldığı Diğer Rahatsızlıklar

O Shot PRP uygulaması cinsel haz fonksiyonunun ve idrar kaçırma problemlerinin çözümünün yanı sıra genital bölgede renk açma, dolgunluk ve sıkılık sağlama, menopoz döneminde ortaya çıkan kuruluk problemini çözme gibi tedaviler için de kullanılmaktadır. PRP uygulaması ile genital alanın dışı daha sağlıklı bir biçim kazanmakta, cildin üzerindeki kırışıklıklar minimuma indirilmektedir.

Orgazm İçin Genital PRP Enjeksiyonu Yan Etkisi Var mıdır?

O Shot PRP uygulaması, kişinin kendi kanından elde edilen platelet ve trombosit yönünden zengin hücreler kullanılarak yapılır. Bundan dolayı uygulamanın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. O Shot uygulamasının en iyi yanı, dışarıdan herhangi bir maddenin vajinal bölgeye enjekte edilmemesidir. Bu yüzden uygulamayı alan kişide hiçbir alerjik reaksiyon görülmez.

o shot

Cinsel haz problemlerinde erkek hastalar için uygulanan P Shot (Penise PRP) ve kadın hastalar için O Shot tedavileri hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Menü