Son Gönderiler

 

Erkeklerin cinsel hayatındaki ereksiyon sorunları için etkili çözümlerden P Shot Ankara Çankaya Kliniğimizde gerçekleştirilmektedir. Tedavi kısa süreli bir işlem olmasına rağmen; tam da aksine etkisi oldukça uzundur. Mutluluk aşısı olarak da bilinen tedavi, erkeklerin erektil disfonksiyon ve kimi hastalarda penis boyu problemleri için uygulanır. Sonuçları ise oldukça başarılıdır. Cinsel gücü artıran P Shot tedavisi sayesinde birçok erkek cinsel yaşamındaki mutluluğunu yakalar.

P Shot Tedavisi Nedir?

İktidarsızlık her yaştan erkekte olabilen bir rahatsızlıktır; ancak büyük oranla 35 yaş ve üstü erkekleri tehdit eder. Yaklaşık %40-50 oranında erkeği etkilediği bilinmektedir. Problem nedeniyle cinsel hayatında mutsuzluk yaşayan erkeklerin partneriyle sorunların artar ve hatta iş yaşamında da kendini yetersiz ve umutsuz hissedebilir.

En etkili çözüm ise P Shot aşısı ile gelir. Mutluluk aşısının yapılma amacı ereksiyon problemi olsa da aslında penis boyutunu da olumlu yönde etkilediği gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda görülmüştür. Tıbben de onaylanmış uygulama sayesinde sertleşme problemi yaşayan erkeklerin rahatsızlığı son bulur.

P Shot Aşısı İçeriği Nedir?

Tedavinin en önemli noktası da içeriğinden gelmektedir. P Shot tedavisinde hastanın kendi kanı kullanılır. Penisin iki ana kas dokusuna enjekte edilen trombosit zengini kan hücreleri PRP (Platelet Rich Plasma) ile sağlanır. Tedavi öncesi hastadan alınan iki tüp kanın, özel santrifüj makinasından geçirilerek trombosit elde edilir. Doku yenilemesini sağlayan trombosit zengini kan hücreleri de penise enjekte edilerek, bölgede yenilenme ve iyileşme sağlanır.

Tedavi oldukça kısa sürelidir. İyileşme ve dinlenme süresine ihtiyaç olmadığı gibi, cerrahi müdahale de gerektirmez. Tedavide hastanın kendi kanı kullanıldığından dolayı herhangi komplikasyonun da tedavide yeri olmaz. Etkisi çok kısa sürede gözlemlenen tedavinin, erkeğin cinsel hayatını derinden başarılı şekilde etkiler.

P Shot Tedavisinin Avantajları

  • Cerrahi müdahale gerektirmez, uygulama kısa sürelidir. Ağrı ve acı hissedilmez
  • Etkisi çok hızlı hissedilir
  • Sertleşme sorunu için uygulanan P Shot, penis boyuna da etki eder. P Shot bilinen en etkili tıbbi penis büyütme uygulamasıdır
  • Cinsel hayatta yaşanan sıkıntıların yarattığı psikolojik sorunlara da pozitif etkisi bulunur

P Shot Ankara

Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’ne gelerek tedaviye yönelik tüm detayları öğrenebilirsiniz. P Shot Ankara Çankaya’daki kliniğimizde sorunsuz uygulamaları sayesinde cinsel problemlere kalıcı ve hızlı çözümler üretilir.

Menü