Son Gönderiler

 

Sertleşme problemi yaşayan, cinsel performansından memnun olmayan her erkeğin merak ettiği tedavi yöntemi P Shot nasıl uygulanır? Doğal içerikli, zahmetsiz tedavi yöntemi P Shot sayesinde çok sayıda erkeğin büyük sorunu iktidarsızlık ortadan kalkıyor.

P Shot Nasıl Uygulanır?

Mutluluk aşısı olarak tabir edilen P Shot, hastanın kendi kanından elde edilen trombositlerin, penise enjekte edilmesiyle gerçekleştiriliyor. İşlem kısa süreli ve oldukça zahmetsizdir. Üstelik cerrahi müdahale de gerektirmiyor.

İşlem, hastadan 20 CC’lik yaklaşık 2 tüp kan alımıyla başlıyor. Hastanın kanından elde edilecek iyileştirici ve yenileyici etkisi kuvvetli trombositlerin elde edilmesi için özel santrifüj makineleri kullanılıyor. Kan bu makine içerisinde 10 dakika boyunca, oldukça yüksek devirde ayrıştırma işleminden geçiriliyor. Bu ayrıştırma işleminden sonra ise laboratuvar ortamında çok kısa sürede normal değerlere göre ortalama 20 kat fazla iyileştirici özelliği bulunan trombositler alınıyor. Ardından trombositlere aktive edici maddeler de eklenerek tedavinin daha etkili ve başarılı olması sağlanıyor. Ardından karışım penisin iki ana kas dokusuna enjekte ediliyor ve tedavi süreci sonlandırılıyor.

P Shot uygulaması birçok alanda kullanılan PRP (Platelet-Rich Plasma) yöntemiyle gerçekleştiriliyor. Farklı estetik cerrahi tedavilerinde ve ameliyatlarda iyileştirici etkisinden dolayı hekimler tarafından tercih ediliyor. Kök hücre olarak da bilinen PRP sayesinde daha ilk günden cinsel performanstaki değişiklik fark edilebiliyor.

P Shot Faydaları Nelerdir?

  • Uzun süren ereksiyon sağlanır.
  • Tedavi doğal işlemler ile gerçekleştirilir. Bu nedenle sadece sertleşme problemi yaşayan erkekler değil aynı zamanda cinsel performansından memnun olmayan erkeklerin de tercih ettiği bir uygulama olarak bilinir.
  • Kullanılan ilaçlardan ya da şeker hastalığı gibi vücudu etkileyen hastalıklardan dolayı cinsel birleşmede yaşanan performans sorunları için de birebir etkilidir.
  • İyileşmenin yanında penis boyuna da olumlu etkisi olduğu gözlenmiştir.

Uygulama cerrahi müdahale gerektirmiyor, oldukça kısa süren P Shot için lokal anestezi ya da anestezi etkili kremler yeterli oluyor.

P Shot Tedavisi Fiyatları

Tedavinin fiyat politikası tamamen sağlık kuruluşundan sağlık kuruluşuna değişim göstermektedir. Tedavi için başvuracak her kişinin mutlaka fiyattan önce hekim ve sağlık merkezi araştırmasını çok iyi yapmalıdır. Aksi takdirde zahmetsiz ve faydalı bir uygulama yerine hasta, tam tersi etkiyle de karşılaşılabilir.

P Shot Ankara

P Shot nasıl uygulanır merak ediyorsanız, Ankara Çankaya’da yer alan Op. Dr. İlhami Atılgan Kliniği’ne gelebilir ve tedaviye yönelik tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Menü