Son Gönderiler

 

Erkek cinsel sağlığı için neredeyse tek doğal çözüm yolu olan P-Shot Tedavisi, erektil disfonksiyon ve penis boyutu problemlerine çözüm sunmaktadır. Mutluluk aşısı veya Cinsel Güç Arttırma Aşısı olarak da bilinen P-ShotPriapus Shot® isimli eski yunan güç tanrısının adından bu tabiri almaktadır.

Erektil disfonksiyon, diğer bir tabirle iktidarsızlık veya sertleşme sorunları 35 yaş üzeri %45-50 oranında, yaş gözetmeksizin de pek çok erkekte görülebilen bir rahatsızlıktır. Cinsel yaşamından memnun olmayan erkeklerin, sosyal yaşamlarında da mutsuzluk, öz güven eksikliği, ilişki problemleri yaşadıkları görülür. Bu anlamda mutluluk aşısı gibi tıbben onaylanmış ve doğal çözüm yolları birçok yan sorunun da engellenmesi demektir.

P-Shot Tedavisi Nedir?

P-Shot, erkek cinsel organı olan penise PRP (Platelet Rich Plasma) ile enjeksiyon uygulanması yöntemidir. Kök hücre tedavisi olarak bilinen PRP, kişinin kendi kanından elde edilen yoğun onarıcı özelliğe sahip trombositlerin laboratuar ortamında elde edilmesi olarak özetlenebilir.

Pek çok doku ve kas probleminde onarıcı etkiye sahip olan PRP, günümüzde giderek yaygınlaşan kullanım alanına sahiptir. Penise PRP ise iktidarsızlık, erken boşalma, penis boyu yetersizliği gibi sorunlara olumlu etki de bulunan bir tedavi yöntemidir.

Uygulama sonrası günlük yaşama kalınan yerden devam edilebilir. Cerrahi bir müdahale olmaması nedeniyle iyileşme süresi gibi bir bekleme dönemine ihtiyaç yoktur. Tedavi etkisi hemen görülmekte, hastalar aynı gün yaşadıkları cinsel ilişkide bile olumlu sonuçlar almaktadır. Büyüme etkisinin görülmesi ise 2-3 hafta sonra daha belirgin anlaşılabilmektedir.

P-Shot Nasıl Uygulanır?

P-Shot Tedavisi için uygulanan adımlar:

 • Hastadan tıpkı kan bağışı işlemlerinde olduğu gibi iki tüp toplam 20 cc kan alınır
 • Kan işlem göreceği cihaz olan santrifüj içerisine yerleştirilir
 • Santrifüj cihazında yüksek devridaim ile yaklaşık 10 dk süren ayrıştırma işlemi yapılır
 • İşlem sonunda 15-20 kat daha yüksek onarıcı etkiye sahip pıhtılaşma hücreleri enjektörle çekilir
 • Trombositlere aktive edici maddeler eklenerek hazır hale getirilir
 • Penisin iki ana kas dokusuna elde edilen yoğun onarıcı sıvı enjekte edilir

Enjeksiyon işlemi, kalçadan iğne vurulmak gibi basit bir işlemdir. Lokal anestezi veya sadece anestezi etkili krem kullanılarak yapılabilmektedir.

P-Shot Yaptıranlar Kimlerdir? Hangi Durumlarda P-Shot Uygulanır?

P-Shot yaptıranlar ileri ya da orta derecede iktidarsızlık sorunu yaşayanlar veya cinsel performansından memnun olmayan erkekler olarak özetlenebilir. Diğer yandan prostat, şeker hastalığı (diabet), hipertansiyon peyroni (peniste şekil bozukluğu) gibi sağlık problemlerinin etkisiyle oluşan cinsel problemlerde de Penise PRP kullanılabilir.

Herhangi bir hastalık nedeniyle oluşmasa da kullanılan ilaçların yan etkisi, cerrahi operasyonlar nedeniyle de iktidarsızlık sorunları baş gösterebilir. Bu durumlarda da Cinsel Güç Arttırma Aşısı uygun tıbbi yöntem olmaktadır.

P-Shot ile Penis Boyu Uzatma Mümkün mü?

P-Shot Tedavisi ile uygulanan PRP enjeksiyonu oldukça yoğun onarıcı etkiye sahiptir ve tamamen kişinin kendi kanından meydana gelir. Bu tedavide asıl amaç sertleşme problemlerini ortadan kaldırarak cinsel işlev bozukluklarını gidermektir.

Ancak uygulama yapılan hastalarda tedavi sonrası p shot yorumlar ve görüşler incelendiğinde 3 ile 6 cm arasında bir büyüme olduğu gözlemlenmiştir. Bu açıdan da tamamen aldatmaca olan, ticari kazanç sağlamak amacıyla piyasaya bitkisel çözüm sloganıyla sürülen ürünler yerine P-Shot tek ve en etkili tıbbi penis büyütme etkisine sahip yöntemdir.

P-Shot PRP Cinsel Güç Arttırma Aşısı Etkileri

P-Shot Tedavisi, erkeklerin iktidarsızlık ve buna bağlı olumsuz problemlerini yenmesine yardımcı olmaktadır. Tedavi sonrası:

 • Sertleşme problemleri yerini daha uzun süreli ereksiyonlara bırakır
 • Cinsel gücünüzde artış görülür
 • Cinsel haz arttığından isteksizlik veya soğukluk sorunları aşılır
 • PRP uygulaması kaynaklı penis ölçülerinde büyüme görülür
 • Erken boşalma (Prematür ejakülasyon) konusunda olumlu iyileşme sağlar
 • Cinsel problemlerden kaynaklı öz güven sorunlar aşılabilir

P-Shot Tedavisi Fiyatları

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki erkekler cinsel güç veya penis büyütme adı altında pek çok tıbbi olmayan yöntemi deniyor ve bir araya getirildiğinde büyük meblağlar ödüyorlar. Tüm bunlara göre P-Shot çok daha ekonomik ve tıbbi çözüm yolu sunmaktadır. Tedavi ücretleri ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

P Shot Tedavisi Yaptıranlar

P Shot Tedavisi Yaptıranlar başta cinsel isteksizlik olmak üzere, erken boşalma ve ereksiyon problemlerinde yüksek başarı oranıyla iyileşme sağlarlar. Kadınlarda olduğu gibi cinsel soğukluk erkeklerde de görülebilmektedir. Kimi zaman bu problem cinsel fonksiyon bozukluklarına bağlı olurken kimi zaman hormonal veya psikolojik faktörlere bağlı da gelişebilir. Her iki durumda da daha sağlıklı cinsel fonksiyonlar problemlerin üstesinden gelmede kişiye yardımcı olur.

Erkek cinsel yaşamını olumsuz etkileyen ve en sık görülen rahatsızlıklardan biri de erken boşalmadır. Kişinin kendi kanından elde edilerek hazırlanan P Shot tedavileri sonrası yaklaşık 1 hafta içerisinde daha sorunsuz bir cinsel sağlık elde edilebilir. Yine bu süreler içerisinde bazı hastalarda cinsel organ boyutunda da artış görülebilmektedir.

P Shot yaptıranların merak ettikleri diğer bir konu da tedavinin kalıcılığıdır. Kişiden kişiye değişen bu kriter için 6 ay ile 1 yıl içerisinde doktorunuzun kararına göre tedavi tekrarlanabilir.

P-Shot Ankara Tedavi Kliniği

Op. Dr. İlhami Atılgan’ın Ankara Çankaya’daki kiniğinde P-Shot tedavisi olabilir, merak ettiklerinizi doktorumuza danışabilirsiniz.

 

Menü