Son Gönderiler

 

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası, görünümdeki değişikliğin yanında iyileşme süreci ve yan etkilerinin olup olmadığı en çok merak edilen konular arasındadır. Estetik bir görünüme sahip olmak vücudun her bölgesinde olduğu gibi, genital bölge için de önemsenen ve kadınların kendine güven duygusunu güçlendiren bir durumdur. Bu nedenle tüm estetik ameliyatlar gibi genital estetik ameliyatları kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Vajinal estetik lazer uygulamasıyla çok daha zahmetsiz yapılmaktadır. Ancak talep edilen değişikliğe göre tıbbi operasyonlar ile gerçekleştirilmesi de mümkündür. Vajinal Estetik Öncesi Sonrası kıyaslandığında, operasyon semptomlarının atlatılması lazerle estetik olanlarda çok daha çabuk olmaktadır.
Vajinal estetik:

  • Dış Genital Bölge Estetiği
  • İç Genital Bölge Estetiği

olmak üzere iki ana gruba ayrılmaktadır. Dış Genital Bölge Estetiği, Labioplasti  (Küçük dudakların küçültülmesi), Labium majusa dolgu enjeksiyonu (Dış Dudak Dolgusu) ve Pubis estetiği operasyonlarından oluşmaktadır.

İç genital bölge estetiği ise kızlık zarı onarımı (Hymenoplasti) ve Vajinal daralma (Vajinoplasti) operasyonlarıdır. Genital bölge hamilelik, doğum yırtıkları, dengesiz kilo alıp-verme, sigara ve alkol tüketimi, erken yaşta cinsel yaşam, hormon bozuklukları, menopoz ve ileri yaş gibi nedenlerle estetik kaybına uğrayabilmektedir. “Vajina estetiği”nde en etkin ve güvenilir tedavi yöntemi olan lazer tedavisi Ankara Çankaya’da bulunan kliniğimizde uygulanmakta ve cerrahi müdahaleye gerek duyulmadan tedavi edilebilmektedir.

Vajinal Estetik Öncesi Sonrası

Vajina kaslarında gevşeklik, vajina kanalında genişleme veya dış yapıda sarkma gibi sorunlar estetik kaygısı ve öz güven problemi yaşanmasına neden olmaktadır. Dış bölge estetiği veya labioplasti olanların yorumları; estetik öncesindeki tüm kaygılarından kurtuldukları için bireysel mutluluklarının artmasıdır. Söz konusu psikolojik açıdan olumlu etkinin dışında cinsel yaşamda da kendine güveni artan bireylerin kusursuz görünüm sayesinde kendilerini daha rahat hissettikleri gözlemlenmektedir.

Vajina daraltma ameliyatı, vajina dış dudak estetiği gibi operasyonlar; evli, bekar, doğum yapmış veya yapmamış fark etmeksizin dileyen herkes için yapılabilmektedir. Bu operasyonlar kızlık zarına zarar vermemekte, cinsel ilişkiye, orgazma, gebe kalmaya veya doğum yapmaya herhangi bir engel oluşturmamaktadır. Ayrıca merak edildiği üzere operasyondan sonra idrar yapma ile ilgili bir sorun da yaşanmamaktadır.

Genital bölge estetiği ve labioplasti Ankara Çankaya’da bulunan muayenehanemizde alanının en tecrübeli uzmanlarından olan Op. Dr. İlhami Atılgan tarafından yapılmaktadır. Fotona Er-YAG lazer ile  vajinoplasti uygulaması yapılarak son derece zahmetsiz; öglen tatil arasında dahi(iş gücü kaybına neden olmadan) yapılabilecek anestezi ve ilaç kullanmayı gerektirmeyen, ağrı ve kanama ve dikiş olmayan bir tedavi deneyimi sağlanmaktadır. Telefon numaralarımızdan randevu alarak detaylı bilgi alabilir, tedavi sürecinizle ilgili doktorumuza danışabilirsiniz.

Menü